wtorek, 5 listopada 2013

Warsztaty fotograficzne z belvitą

Warsztaty fotograficzne z belvitą
Zbilansowane śniadanie !


Parę tygodni temu miałam okazję uczestniczyć w warsztatach fotograficzno-kulinarnych z belvitą. 
Spotkanie rozpoczęło się z samego rana gdzie zostaliśmy przywitani przepysznym, zdrowym śniadaniem. Oczywiście zbilansowanym śniadaniem, składającym się z pełnoziarnistych ciastek, świeżych owoców, jogurtu i ciepłego napoju. Istne królewskie śniadanie !
Część kulinarna dotyczyła informacji na temat zbilansowanego śniadania i jaką  ważną rolę odgrywa w naszym codziennym życiu. Informacje  przekazywała i tłumaczyła nam dr Danuta Gajewska – Prezes Polskiego Towarzystwa Dietetyki, która jest ekspertem Akademii belVita. Tak naprawdę nie potrzebujemy dużo czasu, żeby przygotować zdrowe i pożywne śniadanie. Każda pora roku dostarcza nam różnych owoców z którymi możemy komponować śniadanie. 
Przez cześć fotograficzną warsztatów przeprowadzili nas eksperci w tej dziedzinie - Dominika Goś i Piotr Haltof. Pokazali nam tajniki fotografii kulinarnej i stylizacji. Wytłumaczyli jak ważną rolę ogrywają najdrobniejsze szczegóły na zdjęciach. 

Całe spotkanie było fantastycznie zorganizowane. Zaczynając od noclegu na 21 piętrze w samym sercu Warszawy gdzie mogłam podziwiać panoramę.  Atmosfera panująca na warsztatach była bardzo miła dzięki Paniom z belvity i wszystkim osobom poznanym.  
Cudownie było spędzić w takim gronie dzień. 

Szczególne podziękowania dla Pani Marlenki za zaproszenie :)

1 komentarz:

Print