IFider

Anyżkowo na IFider Od dzisiaj Anyżkowo można znaleźć poprzez aplikację IFider.
Blog Anyżkowo jest na pierwszym miejscu w kategorii kulinaria.  

Wiadomości pod ręką
 
IFider News - pierwsza polska aplikacja mobilna do agregacji informacji, będąca bezpośrednim konkurentem Flipboard, Pulse i Google Currents, właśnie została opublikowana w Google Play.
 
W sobotę, 26-go stycznia br. aplikacja IFider News dla platformy Android została oficjalnie udostępniona w portalu Google Play. Jest to pierwszy rodzimy agregator informacji z polskiego internetu, umożliwiający szybki dostęp do wiadomości z polskich portali internetowych oraz blogów. Wiadomości udostępniane są użytkownikowi aplikacji w formie przypominającej papierowy magazyn. Kanały z informacjami zostały pogrupowane w kategorie (Wiadomości, Film, Muzyka etc.). Aplikacja umożliwia użytkownikowi zapamiętywanie ulubionych kanałów informacji oraz dzielenie się nimi poprzez sieci społecznościowe.
 
Aplikacja IFider News została stworzona przez dwóch pasjonatów technologii mobilnych z Wrocławia, Marcina Zygę i Łukasza Czarneckiego. Wersja przeznaczona na iPhone'y ukaże się w Apple AppStore w najbliższych dniach.

Serdecznie zapraszam na stronę : 
 


1 komentarz:

Print