sobota, 7 listopada 2015

MOJE WYPIEKI – Wielki powrót.

MOJE WYPIEKI – Wielki powrót.


Dzięki uprzejmości wydawnictwa EGMONT w moje ręce trafiła książka
MOJE WYPIEKI – Wielki powrót. Jest to wznowienie pierwszej, bardzo popularnej edycji jednej z najbardziej znanych a na pewno najmłodszych słodkich blogerek.
Nowe, rozszerzone i poprawione wydanie a w nim wybór najpopularniejszych przepisów z bloga oraz dziesięć zupełnie nowych.
Dorota Świątkowska to autorka najsłodszego i najbardziej rozpoznawalnego bloga dotyczącego wypieków. Mama dwójki dzieci, entuzjastka literatury kulinarnej-
uzależniona od pieczenia.
Książka wygląda bajecznie a zarazem porządnie. Twarda oprawa, na pewno nam się nic nie pozagina. Wysokiej jakości papier + wstążka-zakładka. W środku znajdziemy prawie 100 przepisów! Każdy naprawdę wyjątkowy i godny polecenia z krótką adnotacją. Każdy przepis posiada również zdjęcie-ale jakie! Na sam widok cieknie mi ślinka i mam ochotę biec do sklepu po składniki by jak najszybciej zacząć pichcić i spróbować tych pyszności. Nie byłabym sobą gdybym oczywiście nie spróbowała wykonać któregoś przepisu (tu wstaw jakiś) – wyszedł bezbłędnie! Jestem zachwycona. To pokazuje, że jeśli chodzi o część merytoryczną wszystko jest w jak najlepszym porządku. Co to oznacza?
Dostajemy książkę, która jest pięknie wydana, z bogatą zawartością i posłuży nam na pewno przez lata. Czego można więcej chcieć od książki kulinarnej? Niczego – jest to produkt w 100% pełnowartościowy. W takim razie tym, którzy jeszcze jej nie posiadają nie pozostaje nic innego jak wybrać się dziarskim krokiem do księgarni czy też zamówić online.
Polecam – nie każdą książkę warto kupić ale tą na pewno. Nie zawiedziecie się – gwarantuję!


1 komentarz:

  1. "Nie byłabym sobą gdybym oczywiście nie spróbowała wykonać któregoś przepisu (tu wstaw jakiś) " 😊 Chyba jednak pani zapomniała wstawić 😉

    OdpowiedzUsuń

Print